Genel Bilgiler

Test

Form Gönderimi

Tamam

Kongre Tarihi ve Yeri

6. Uluslararası Fetal Hayattan Çocukluğa İlk 1000 Gün Gebe - Çocuk - Beslenme Kongresi, 14 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında Gloria Golf Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecektir. 14 Mart 2018 tarihinde kongre öncesi kurslar gerçekleştirilecektir.

 

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Kongre esnasında Türkçe-İngilizce-Türkçe simultane çeviri hizmeti verilecektir.

 

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

 

Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredi Puanı (TTB_STE)

Kongre, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" kredi puanı ile kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanız veya dernekten temin edeceğiniz TTB kartınız ile online olarak işlemeniz gerekmektedir.

 

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

 

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. 

 

Stant Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

 

Ödeme

Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır. 
 

İptal / İade Şartları

Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.© FTS Turizm Kongre Organizasyon Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay.